KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491177
nr 1349 1177
G. Dou, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 35x30cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:27:16
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr